fbpx

Kilka słów

O nas w wielkim skrócie

W 2018 roku powstał projekt o nazwie Growapp, którego synonimem jest rowzwój polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych. W momencie kiedy trafailiśmy na statystykę firm, które generują zyski za granicą – postanowiliśmy coś z tym zrobić. Liczba ta oscyuluje w granicach 30%, co ewidentnie wskazuje na problem polskiej gospodarki. Zagłębiliśmy się w problemach związanych ze sprzedażą za granicą, tłumaczeniach, sprawach księgowych, logistycznych i postanowiliśmy stworzyć projekt całkowicie niezależny.

Pierwsze wzmianki na temat Growapp powstały w czerwcu 2017 roku, kiedy dostrzegliśmy jak mało przedsiębiorców oferuje swoje produki za granicą. Przez pół roku zbieraliśmy informacje i planowaliśmy rozpoczęcie projektu.

Bigger, better, Growapp to nasze hasło i jednocześnie cel projektu. Chcemy sprawić, aby polskie przedsiębiorstwa generowały więcej zysków ze sprzedaży międzynarodowej. Nasz ambitny zespół rozwiąże wszystkie problemy, z którymi boryka się każda firma myśląca o ekspansji.

Swoją usługę kierujemy do wszystkich sprzedawców e-commerce, którzy są otwarci na nowe pomysły i rozwiązania. Bo dlaczego masz sprzedawać w Polsce, jeśli internet ma 4 miliardy użytkowników?

Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc

Sukces w zasięgu ręki

Poznałeś już Growapp - daj poznać siebie! Jeśli myślisz o ekspansji międzynarodowej to wcale nie potrzebujesz sztabu ludzi. Nie potrzebujesz doskonałej logistyki, zespołu do obsługi klienta czy specjalistów z branży IT. Potrzebujesz dwóch rzeczy - Growapp i chęci rozwoju. Jeśli już tu jesteś to domyślamy się, że planujesz swoją ekspansję, pamiętaj, że Growapp jest ostatnim elementem układanki, żeby uruchomić sprzedaż.