fbpx

Kluczowy element każdej sprzedaży

Pozycjonowanie

to fundament każdego biznesu. Odpowiednio prowadzone może stale przynosić korzyści sprzedażowe Twojej firmy.

Bądź pierwszy

Pozycjonowanie aukcji w wynikach wyszukiwarki

Amazon, eBay, Rakuten czy Allegro – każda platforma sprzedażowa ma swój algorytm wyświetlania wyników wyszukiwarki, a klienci zachowują się tak samo jak w przypadku użytkowników Google. Statystycznie ponad 90% konsumentów znajduje docelowy produkt już na pierwszej stronie, ale i tak największe znaczenie mają pierwsze pozycje, dlatego bardzo ważne jest pozycjonowanie aukcji.

Nie tylko SEO się liczy

Działanie SEM

Oprócz tradycyjnego pozycjonowania bazującego na słowach kluczowych, ważna jest optymalizacja treści. Zdjęcia, opisy, zgodność czy optymalizacja pod kątem wyszukiwarki również mają istotne znaczenie na finalną pozycję.

Content to podstawa

Optymalizacja treści

Odpowiednio przygotowana treść nie tylko ma za zadanie poprawić pozycję, ale również pokazać produkt w dobrym świetle. Treść jest formą marketingu tekstowego, która również powinna generować sprzedaż.

Dotrzyj do większej liczby odbiorców

Reklamy PPC

Generowanie płatnego ruchu to także dobry sposób na zwiększenie sprzedaży. Przy odpowiednim zarządzaniu kampanią sponsorowaną możemy zdecydowanie podnieść konwersję, ponosząc stosunkowo niewielki koszt kliknięcia w reklamę.

Wujek dobra rada

Audyt SEO & SEM

Prześledzimy wszystkie Twoje produkty pod kątem wyszukiwarki – opisy, zdjęcia, tytuły i wszystkie inne elementy, które mają wpływ na pozycję i jednocześnie sprzedaż. Wszystkie nasze wnioski spiszemy w zrozumiały dla Ciebie sposób i przekażemy w precyzyjnym dokumencie, wskażemy z jakich narzędzi korzysta nasz zespół i podpowiemy jak ich używać.