fbpx

Co Growapp może zrobić dla Ciebie?

Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży na rynki zagraniczne? A może już to zrobiłeś, ale potrzebujesz pomocy w zwiększeniu sprzedaży? Jesteś we właściwym miejscu. Na podstawie indywidualnie wynegocjowanych warunków zapewniamy kompleksowe wsparcie – analizę pozycji Twojej firmy oraz produktów, tłumaczenia we wszystkich wymaganych językach, pomoc księgową, stworzenie i przygotowanie sklepu, obróbkę graficzną zdjęć, doradztwo oraz obsługę klientów.

a
pozycjonowanie, analiza, ebay, amazon, strategia
Konfiguracja konta

Podstawowe zagadnienie a zarazem sen z powiek. Zajmujemy się wszelakimi konfiguracjami przed uruchomieniem sprzedaży, tak aby ten proces nie był w żaden sposób problematyczny i przebiegł tak szybko jak to możliwe.

Przygotowanie ofert

A może masz już skonfigurowane konto i nawet wystawione produkty na sprzedaż, ale zdajesz sobie sprawę, że można to zrobić inaczej, lepiej? Doskonale, Growapp może zrobić to za Ciebie, abyś nie miał już żadnych wątpliwości.

Kampanie sponsorowane

Jaki budżet przeznaczyć na reklamę, jakich słów użyć, jak często ją wyświetlić, jak ją optymalizować, aby była największa konwersja? To tylko kilka pytań, które sprzedawcy zadają sobie podczas tworzenia kampanii reklamowej, a Growapp zna na wszystkie odpowiedź.

Gotowy? Growapp, akcja!

Pewnie zdążyłeś już zauważyć, że Growapp może zrobić wszystko za Ciebie. Uwierz, że warto zaufać specjalistom z ogromnym doświadczeniem. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Daj sobie pomóc, porozmawiajmy!

a